Lāzertags

Kas ir lāzertags?

Lāzertags ir aizrautīga spēle, kur šāviens notiek ar lāzera staru, kas ir pilnīgi nesāpīgs un nekaitīgs veselībai, šo staru uztver speciāls galvas saites uztvērējs, kas informē par trāpījumu vibrējot. Ja spēlētājs tiek ‘’nošauts’’ viņam spēle nebeidzas, jo ir iespēja ar speciālas iekārtas palīdzību ‘’atdzīvoties’’, tāpat ir iespējams papildināt sev munīcijas krājumus. Minimālais spēlētāju skaits -6 - maksimālais -10 - pieci katrā komandā. Precīzs šāviens iespējams 180 līdz 250 metru attālumā. Ja spēlētājam tiks trāpīts noteiktas reizes, ierocis atslēgsies un būs nepieciešams ‘’atdzīvoties’’. Izskrieties iznāks visiem spēlētājiem.

Pirms spēles varēsit pamalkot tēju vai kafiju, sadalīties komandās un sagatavoties spēlei. Pēc spēles uz norādīto e-pastu varēsiet saņemt spēles statistiku - cik katrs spēlētājs patērējis munīciju, cik reizes ‘’nošauts’’, cik reizes kādu ‘’nošāvis’’ un kādu vietu ieguvis spēlē.

Ja Jums ir piemērota vieta šādai spēlei, varam ierasties pie Jums.
Spēlētājiem nepieciešams paņemt līdz treniņtērpu vai citu ērtu apģērbu un ērtus apavus.

interesantākai spēlei

Scenāriji

Komanda pret komandu

Spēlētāji sadalās divās komandās. Komandas sāk spēli no dažādām vietām. Spēle beidzas, kad viena no komandām ir pilnībā iznīcināta.

Ja spēle notiek ar ‘’atdzīvināšanas’’ iespēju, tad spēle notiek uz laiku un noslēgumā tiek noteikts kura komanda ir iznīcinājusi vairāk pretinieku.

Kontroles punkts

Spēlētāji sadalās divās komandās. Dažādās vietās tiek novietoti 3 kontrolpunkti. Dalībnieki cenšas ieņemt kontrolpunktus un pēc iespējas ilgāk tos noturēt. Kontrolpunktu ieņem iešaujot tā centrā, kā rezultātā iedegsies attiecīgās komandas krāsa. Pretējā komanda cešas to nepieļaut, ‘’nošaujot’’ pretinieku un ieņemot kontrolpunktu. Spēles beigās iedegsies tās komandas krāsa, kura kontroles punktu noturējusi visilgāk. Dotais laiks spēles beigās summējas.

Pie kontrolpunkta var uzstādīt ‘’radiācijas zonu’’, kas nepieļauj dalībniekam visu laiku atrasties līdzās punktam.

Ja spēle notiek ar ‘’atdzīvināšanas’’ iespēju, tad spēle notiek uz laiku un noslēgumā tiek noteikts kura komanda ir iznīcinājusi vairāk pretinieku.

Pēdējais kaujinieks

Katrs dalībnieks spēlē pats par sevi.Uzvar tas kurš palicis pēdējais

Zombiju apokalipse

Spēlētāji sadalās divās komandās. Viena no komandām ir Zombiji. Zombijiem lāzertaga ieroči tiek ieslēgti speciālā Zombiju režīmā. Viņiem ir vairāk dzīvību ,spēcīgāks šāviens un ieroči pa brīdim izdod Zombiju rūkšanas skaņu. Zombiju komandā sākotnēji ir mazāk spēlētāju nekā otrajā komandā (piemērs-2:6) .Ja Zombijs nošauj otras komandas spēlētāju, tad tas nevis mirst, bet kļūst par Zombiju un palīdz Zombiju komandai. Uzvar tā komanda,kura ir pilnībā izšāvusi pretinieku komandu.

Terminators

Vienā komandā 1 vai 2 terminatori,atkarībā no dalībnieku skaita,kuri cīnās pret pārējiem. Terminatoram ir palielināts patronu skaits un dzīvību skaits. Pārējiem ir iespēja atjaunoties savā bāzē. Cīņa notiek tik ilgi,kamēr terminātors ir iznīcināts.

Spēlē!

Piedāvājumi un cenas

Mums rūp Jūsu pasākuma kvalitāte, tāpēc esam parūpējušies par to, lai tas norisinātos labā vietā un ieinteresētu instruktoru vadībā. Spēles cenā tiek iekļauti ieroči un galvas apsēji, spēles laukuma nodrošināšana un instruktora pakalpojumi.

IESILDĪŠANĀS

10/ pirmā stunda
 • Cena par vienu dalībnieku
 • 6 - 10 cilvēku grupām
 • Spēle meža poligonā
Rezervēt

Džentelmeņu komplekts

18/ 2 Stundas
 • Cena par 1 dalībnieku
 • 2 stundu spēle
 • 6 - 10 cilvēku grupām
 • Spēle meža poligonā
Rezervēt

PAPILDUS LAIKS

8/ stunda
 • Cena par 1 personu sākot no trešās stundas
 • 6 - 10 cilvēku grupām
 • Spēle meža poligonā
Rezervēt
Kas jāņem līdzi?

Nepieciešamais ekipējums

 • Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem
 • Apavi atbilstoši laika apstākļiem
 • Azartisks gars
 • Labs garastāvoklis