Lāzertags ir spraiga spēle, kas nedrīkst atstāt vienaldzīgu nevienu no mūsu klientiem.
Mums ir svarīgi, lai Tu atrastu aktivitāti, kas Tevi aizraus tā, ka nevēlēsies vairs pamest mūsu spēles laukumu.

Mēs vēlamies būt droši, ka varam piedāvāt spēli, kas atbildīs klienta interesēm un sagatavotības līmenim, tāpēc piedāvājam iepazīties plašāk un izvēlēties - Lāzertags Kurzemes mežos, Lāzerbiatlons vai korporatīvie pasākumi.

Uz spēli jāierodas laicīgi. Instruktāža un sagatavošanās spēlei aizņems no 30 minūtēm līdz pat 1 stundai, attiecīgi jārēķinās, ka kopējais spēles laiks aizņems vairāk laika nekā rezervētais. Protams, instruktāža un sagtavošanās spēlei netiek iekļauta spēles laikā.

Lāzerbiatlons

Korporatīvie pasākumi

buj

Biežāk uzdotie jautājumi

KAS IR LĀZERTAGS?

Lāzertags ir gan atpūtas veids, gan sporta veids, kas piemērots dažāda vecuma pārstāvjiem.  Šajā aktivitātē nepieciešams sašaut pretiniekus ar infrasarkanā stara palīdzību. Spēle balstās uz to, ka dalībniekiem nepieciešams trāpīt pēc iespējas vairāk pretinieku komandas spēlētājiem, raidot šāvienus no sava ieroča.

Spēlē netiek izmantoti īsti lāzeri. Lāzertags ir aizraujoša un droša spēle, kur to, ka esi sašauts, jutīsi no galvas saites vibrācijas, savukārt pretinieks redzēs, ka uz mērķa iedegas lampiņas.

VAI LĀZERTAGSA SPĒLE NAV BĪSTAMS VESELĪBAI?

Nē, lāzertags nav bīstams veselībai.

Tas darbojas ar infrasarkano staru. Infrasarkanais stars tiek izmantos arī televizora pultīm, ko gandīz katra ģimene lieto savā ikdienā.
Trāpījumu dalībnieks sajutīs no galvas saites vibrācijas, attiecīgi arī trāpījums ar ieroci nav ne sāpīgs, ne arī kā citādi kaitīgs veselībai.
Infrasarkanais stars nevar sabojāt redzi, pat tad, ja ar to trapīts tieši acī. Radīt bojājumus acīm ar lāzertaga raidīto staru ir neiespējami, jo šiem infrasarkanās gaismas stariem ir zema frekvence.

Šīs spēles tehnoloģija ir pārbaudīta un atzīta par veselībai nekaitīgu un drošu.

CIK TAS IZMAKSĀS?

Tas atkarīgs no izvēlētā spēles veida un ilguma.

Iesakām izvēlēties 1-2 stundas garu pasākumu. Mēs apsolām, ka Jūs pat nepamanīsiet, kad laiks jau būs pagājis. Ar aktuālajām cenām iepazīsties mājas lapas sadaļa “Cenas”.

NO CIK GADIEM VAR SPĒLĒT LĀZERTAGU?

Lāzertags ir droša spēle, kuru var spēlēt no 6 gadiem. Bērniem ir iespējams piemērot atvieglotus noteikumus, lai mērķis būtu vieglāk sašaujams.

Nešaubies, lāzertags ir spēle visām vecuma grupām, tā liks kārtīgi izskustēties, stratēģiski domāt, sadarboties komandā un gūt prieku no būšanas dabā.

KĀ SPĒLĒTĀJI TIKS SADALĪTI KOMANDĀS?

Ja spēlētāji vēlas komandās sadalīties paši, droši tas ir iespējams! Ja Jūs atbrauksiet un teiksiet, ka vēlaties spēlēt šādās komandās, mēs to ņemsim vērā.

Jā sadalīšanu komandā vēlēsieties uzticēt mums, mēs to izdarīsim ar vislielāko prieku. Novērtēsim Jūsu spējas un komandas veidosim tā, lai spēku samēri būtu godīgi.